Teenused

RAAMATUPIDAMISTEENUS

Meie raamatupidamise teenus pole ainult numbrite sisestamine ja deklaratsioonide esitamine. Oleme partner teie ettevõttele. Kohandame oma teenuse alati teie vajadustest lähtuvalt. Aitame valida sobivama tarkvara ja juurutada raamatupidamise protsessid.

Kasutame kõiki tänapäeva tehnoloogia eeliseid ajakulu säästmiseks. Oleme paindlikud ja efektiivsed. Pilvepõhised tehnoloogiad võimaldavad tööd jaotada. Võite sisestada osa raamatupidamise andmeid ise või osta täisteenuse.

RAAMATUPIDAMISE KORRASTAMINE JA TAASTAMINE

Taastame ja korrastame teie tegemata jäänud raamatupidamise ja suhtleme Maksuametiga. Koostame ja esitame aastaaruanded.

Aitame juhtida kogu protsessi raamatupidamisteenuse pakkuja vahetamisel või raamatupidamise ümberkorraldamisel nii, et ettevõtte äritegevus ei saaks häiritud.

SOOME RAAMATUPIDAMINE

Pakume teenust ka Eesti äriühingutele, kellel on püsivtegevuskoht Soomes. Arvestame Soome seadustest lähtuvalt töötasud ja maksud ning esitame deklaratsioonid ja aruanded.

PALGAARVESTUS

Palgaarvestust pakume raamatupidamisteenuse osana või eraldiseisva teenusena. Nõustame tööseadusandluse ja personaliga seotud küsimustes ning aitame koostada töölepinguid. Palgaarvestuseks kasutame Directo ja Merit Palk tarkvara.

MAJANDUSAASTA ARUANDED

Koostame aastaaruandeid ka neile, kes igakuist teenust ei vaja. Kontrollime teie poolt tehtud eelneva töö või teeme vajadusel kogu aasta raamatupidamise.

MAKSUNÕUSTAMINE JA KONSULTATSIOON

Maksunõustamine ja konsultatsioon on üks osa meie raamatupidamisteenusest, kuid pakume nõustamist ka iseseisva teenusena. Meie professionaalsed raamatupidajatel on pikaajalised kogemused erinevates valdkondades. Vajadusel kaasame spetsialiste väljast. Oleme Maksumaksjate Liidu liige.

Nõustame teid järgmistes teemades:

· käibemaks

· erisoodustused, kompensatsioonid, lähetused ja päevarahad

· töötasu maksustamine

· dividendide maksustamine

RAAMATUPIDAMISE TARKVARA

Meie teenus põhineb täielikult vaid pilvepõhistel lahendustel. Oskame soovitada teie ettevõttele sobivaima tarkvara. Meie raamatupidajad on spetsialistid Directo, Merit, e-arveldaja, SimplBooks ja SmartAccounts kasutamises. Pilvepõhine tarkvara võimaldab raamatupidamisega kursis olla igal ajahetkel ja igas seadmes. Saate koostada müügiarveid ja vaadata aruandeid, sisestada ise kuludokumente ning seeläbi teenuse hinnalt kokku hoida. Meie raamatupidaja kontrollib üle teie poolt sisestatud andmed. Seega on raamatupidamine alati korras ja maksud õigesti arvestatud. Juhendame ja julgustame teid programmide kasutamisel.

Võta meiega ühendust

Ülemiste Raamatupidamisbüroo OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn 11415

Tel:(+372) 6 181 555

E-mail: info@raamatupidajad.com

kontakt