Meist

Meie ettevõttest

Ülemiste Raamatupidamisbüroo on nüüdseks pakkunud raamatupidamisteenust juba pea 30 aastat. Ettevõtte algusajaks võib lugeda 1996. aastat, kui Kaire Vühner asus Tallinna Tehnikaülikooli õpingute kõrvalt pakkuma raamatupidamise teenust FIE-na. Osaühing sai registreeritud aastal 2000.

Pika ajaloo vältel on ettevõttel olnud kolm nimemuudatust. Esmalt sai ettevõte asutaja järgi nimeks K. Vühner Konsultatsioonid. Kuna ettevõtte tegutsemise asukoht oli Sakus asuv uhke sammastega instituudi maja ja palgatud said ka esimesed töötajad, tundus loogiline muuta ettevõtte nimi Saku Raamatupidajad OÜ- ks. Saku instituudi maja renoveerimisega seoses öeldi meie üürileping aga üles. Uue üüripinna leidmisega oli Sakus raskusi, seetõttu tuli kolida Tallinna. Alates 2010. aastast asub meie büroo Ülemiste ärilinnakus ja järjekordselt sai muudetud ettevõtte nime. Ülemiste Raamatupidamisbüroo on nimi, mis kirjeldab nii meie tegevusala kui ka asukohta.

Täna usaldab meie bürood ligi 200 ettevõtet. Kliendid hindavad meie juures eelkõige personaalsust, efektiivsust ja tõhusat kvaliteedikontrolli. Tänu pikaaegsele kogemusele ja paindlikele lahendustele suudame pakkuda mõistliku hinna ja hea kvaliteediga teenust nii väikesele mikroettevõttele kui ka suurele ja nõudlikule firmale. Tegevusaladest on meie klientide seas esindatud IT, ehitus, toitlustus, reklaam, meedia, erinevad teenindavad tegevused, hulgikaubandus ja tootmine.

Peame väga oluliseks töötajate arengut ja motiveeritust, et meie büroo raamatupidajad oleksid oma ala parimad. Korraldame regulaarselt oma töötajatele sise- ja väliskoolitusi.

Ülemiste Raamatupidamisbüroo eesmärk on olla Teie usaldusväärne partner raamatupidamise valdkonnas, pakkudes personaalset lähenemist ja professionaalsust, mis aitab Teil saavutada finantsilist kindlustunnet ning edu oma äris.

Pakume veebipõhist e-raamatupidamisteenust. E-arvete väljastamise ja vastuvõtmise võimekus on eduka koostöö käigus tekitatud kõigile meie klientidele, mis tagab mõlema osapoole jaoks ajasäästu ning parema ligipääsu vajalikele dokumentidele. Erinevad tarkvaralahendused võimaldavad meil pakkuda konkurentsivõimelise hinnaga teenust nii suurele kui ka väikesele firmale.

Tänu e-raamatupidamisele on klientidel 24/7 ligipääs raamatupidamise andmetele ja aruannetele. Sel moel saab ka müügiarveid koostada ja ostuarveid tasuda otse raamatupidamistarkvaras. Seega saate korraga kasutada raamatupidamisteenust ja äritarkvara. Lisaväärtusena on võimalik ühendada raamatupidamistarkvaraga oma e-pood või muu kasutusel olev lahendus!

Oleme 100% paberivaba raamatupidamisbüroo. Kõik algdokumendid on raamatupidamiskannete juurde salvestatud ja dokumendid digitaalselt arhiveeritud. Algdokumendid saabuvad meile kas e-arvetena otse programmi või pilveteenuse kaudu.

Iga meie kliendi raamatupidamise eest vastutab üks konkreetne inimene meie meeskonnast. Selliselt on teil alati otsekontakt raamatupidajaga, kes on teie äri raamatupidamisega detailideni kursis.

Oleme piisavalt suur meeskond, et pakkuda teile kvaliteetset teenust ja pidada kinni tähtaegadest. Samas ei ole meie kollektiiv liiga suur, et asjaajamine käiks läbi mitme inimese ja muutuks keeruliseks. Puhkuste ajaperioodil asendame üksteist, kriitilisi hetki oskame vältida ning tagame, et töötajad oleksid heas vormis ning välja puhanud.

Meid teatakse kui täpset ja korrektset raamatupidamisbürood. Me lihtsalt ei halda dokumente ja ei esita aruandeid, vaid panustame igakülgselt kliendi ettevõtte arengusse – kontrollime vajalike dokumentide olemasolu, nõustame ja ennetame võimalikke probleeme ning anname maksualast nõu.

Oleme end kindlustanud erialaste eksimuste vastu, sõlmides vastutuskindlustuslepingu seltsiga ERGO Insurance SE. Tänu pikale kogemusele, kvalifitseeritud tööjõule ja kvaliteedikontrollile ei ole meie töös seni üle 20 tegevusaasta jooksul kahjujuhtumeid olnud.

Saa meiega tuttavaks

Meie meeskond

Kaire Vühner

juhataja / vanemraamatupidaja

Kutsetase: tase 6

Kaidi Laup

raamatupidaja

Kutsetase: tase 5

Kaire Kangur

raamatupidaja

Kutsetase: tase 5

Kristi Naagel

raamatupidaja (vanemapuhkusel)

Kutsetase: tase 5

Veera Tychkova

raamatupidaja

Gerli Kautlenbach

raamatupidaja (vanemapuhkusel)

Kutsetase: tase 5

Merli Kuusik

raamatupidaja

Kutsetase: tase 5

Andres Vühner

partner

Liisa Ainsalu

raamatupidaja

Jana Haugas

raamatupidaja